Hosting

Hosting, jest to wydzielona część dysku twardego, którą dostawca usług internetowych udostępnia konkretnemu klientowi. Hosting www może być hostingiem darmowym lub odpłatnym. Od tego czynnika w dużej mierze zależy jego sprawność i funkcjonowanie. Zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem jest hosting płatny.

Poniżej przedstawimy cennik hostingu na naszym serwerze:

Plan #1

Serwer www: 100MB
Poczta e-mail: 2GB
Baza MySQL: 1
Pomoc techniczna: TAK
100 zł netto / rok

Plan #2

Serwer www: 200MB
Poczta e-mail: 4GB
Baza MySQL: 1
Pomoc techniczna: TAK
200 zł netto / rok

Plan #3

Serwer www: 500MB
Poczta e-mail: 10GB
Baza MySQL: 1
Pomoc techniczna: TAK
300 zł netto / rok

Domeny

Domeny, to adres internetowy, pod którym znajduje się strona internetowa. Dla naszych klientów, w ich imieniu, rejetrujemy domeny, aby odciążyć ich z tego obowiązku. Domeny zawsze rejestrujemy na klienta, nigdy na nas

 

Domena *.pl

100 zł netto / rok

Domena *.com

70 zł netto / rok

Domena *.eu

80 zł netto / rok


Stawiając na spokój i bezpieczeństwo swojej strony, zachęcamy do skorzystania z naszych serwerów, gdyż każda strona utrzymywana na naszych serwerach, posiada system automatycznie tworzący kopie bezpieczeństwa, wysyłaną na dwa oddzielne niezależne serwery.

Płatny hosting www nie jest bardzo dużym wydatkiem, a korzysta się z niego dość wygodnie. Działa sprawnie, nie zacina się. Na hostingi płatne decyduje się nie tylko posiadacze ogromnych platform internetowych. Decydują się na nie ci, dla których jakość usług jest bardzo ważna.