tel. 787 851 913, e-mail: biuro@linkprojekt.pl

Wprowadzimy Twój biznes w świat Internetu

Wycena zaprojektowania strony www i pozycjonowania

 

BEZPŁATNA wycena wykonania strony www będzie możliwa, po poznaniu Państwa potrzeb. Prosimy o wybranie funkcjonalności. Opcja: proszę o informacje czy będą potrzebne: hosting i deomena.

 

cms - system zarządzania treścią
system statystyk
formularz kontaktowy
interaktywna mapa lokalizacji
boks aktualności
optymalizacja strony pod wyszukiwarkę, wspomagająca pozycjonowanie
podłączenie do mediów społecznościowych
galeria zdjęć
blog
zakup tekstów
zakup zdjęć
wyszukiwarka
newsletter
domena *.pl
domena *.com
domena *.eu
hosting strony internetowej
skrzynka poczty e-mail

Akceptuję politykę prywatności (wymagane) Szczegóły

BEZPŁATNA wycena pozycjonowania będzie możliwa do przygotowania, po wypełnieniu wszystkich danych w poniższym formularzu.

 

Akceptuję politykę prywatności (wymagane) Szczegóły

 


Strona internetowa jest niezbędna dla zaistnienia dla szerokiego grona odbiorców. Dobre strony internetowe zarabiają na siebie i na firmę. By jednak tak było, koniecznie trzeba spełnić niezbędne warunki. Przede wszystkim trzeba porządnie zbudować taką stronę. Tylko przemyślana, dobrze zbudowana strona internetowa jest atrakcyjna dla użytkownika. Aby tak było, nie warto kusić się o samodzielne budowanie strony. Warto w tym celu zatrudnić specjalistę. Być może niezbędny okaże się specjalny grafik. Warto dołożyć środków i starań, by strona była warto uwagi, by przyciągała internatów.

Jak powinna być dobra strona internetowa?

O atrakcyjności strony internetowej decyduje wiele czynników. Na pewno należy do nich charakter strony, czyli to, czy jest to strona responsywna, czy tradycyjna. Strona responsywna jest stroną, z której łatwiej się korzysta. Wyświetla siew pełnym rozmiarze, bez względu na rodzaj urządzenia, na jakim jest otwierana. Jest droższa, lecz z tego rodzaju stron użytkownicy korzystają chętniej, gdyż ich obsługa nie wymaga dodatkowego przyciągania, przybliżania czy przesuwania. O wyglądzie strony w zdecydowanym stopniu decyduje grafika internetowa. Wiadomo, że musi być atrakcyjna. Musi przyciągać uwagę, wzbudzać zainteresowanie. Wielu użytkowników decyduje się skorzystać z danej strony, nie ze względu na treści, jakie na niej są.

Pierwszym elementem, na jaki zwraca uwagę ludzkie oko, jest obraz. Dobry grafik komputerowy wie, jakie animacje czy ikony wykorzystać, by przyciągnąć uwagę użytkownika Internetu. Niezwykle istotnym elementem dobrej strony www są również umieszczane na niej treści. Muszą być konkretne, zawierać maksimum informacji. Po ich przeczytaniu korzystający ze strony człowiek, nie powinien czuć niedosytu. Nie powinien chcieć szukać podobnych informacji na innej stronie. Wartościowa strona internetowa poza tym powinna być dobrze wypozycjonowana. Tylko dzięki temu użytkownicy Internetu mogą na nią trafić. Odpowiednia grafika internetowa, dobrze zredagowane treści i solidne wypozycjonowanie są kluczem do sukcesu strony internetowej.