strony internetowe
tel. 787 851 913, e-mail: biuro@linkprojekt.pl

Wprowadzimy Twój biznes w świat Internetu

Wycena zaprojektowania strony www i pozycjonowania


system statystyk
formularz kontaktowy
mapa lokalizacji
moduł aktualności
optymalizacja strony pod wyszukiwarkę Google
linki do mediów społecznościowych
galeria
moduł blog
zakup zdjęć
wyszukiwarka
newsletter
domena .pl
domena .com
domena .eu
serwer / hosting strony www
poczta e-mail

BEZPŁATNA wycena pozycjonowania będzie możliwa do przygotowania, po wypełnieniu wszystkich danych w poniższym formularzu.

 

Akceptuję politykę prywatności (wymagane) Szczegóły

Strona internetowa jest niezbędna dla zaistnienia wśród szerokiego grona odbiorców w internecie. Dobrze przygotowana strona internetowa wpływa na zwiększenie przychodów w firmie. Tylko przemyślana witryna będzie atrakcyjna dla użytkownika i zatrzyma go na dłużej w celu poznania oferty. Warto dołożyć starań, aby strona była warta uwagi i przyciągała internatów. Aby tak było, nie warto kusić się o samodzielne budowanie strony. W tym celu warto się zwrócić do nas.

 

Czym charakteryzuje się dobra strona internetowa?

O atrakcyjności strony internetowej decyduje wiele czynników. Na pewno należy do nich charakter strony, czy jest to strona responsywna, czy nie. Strona responsywna jest stroną, z której łatwiej się korzysta. Wyświetla się poprawnie, bez względu na rodzaj urządzenia w którym jest otwierana.  O wyglądzie strony w zdecydowanym stopniu decyduje grafika. Wiadomo, że musi być atrakcyjna. Musi przyciągać uwagę, wzbudzać zainteresowanie.

Pierwszym elementem, na jaki zwraca uwagę ludzkie oko, jest obraz. Kolejnym niezwykle istotnym elementem dobrej strony www są umieszczane na niej treści. Muszą być konkretne, zawierać maksimum informacji. Po ich przeczytaniu korzystający ze strony internauta nie powinien czuć niedosytu informacji. Nie powinien chcieć szukać podobnych informacji w wyszukiwarce. Wartościowa strona internetowa poza tym powinna być dobrze wypozycjonowana. Tylko dzięki temu użytkownicy Internetu mogą na nią trafić. Odpowiedni design, dobrze zredagowane treści i solidne wypozycjonowanie są kluczem do sukcesu strony internetowej.

W standardzie każda projektowana przez nas strona internetowa:

  • oparta jest na systemie CMS WordPress dzięki któremu nasi klienci mogą samodzielnie edytować większoś treści na swojej stronie www,
  • jest responsywną, dzięki czemu dostosowuje swój wygląd do każdego urządzenia mobilnego,
  • ma zainstalowany system automatycznego tworzenia kopii oraz jest zabezpieczona przed włamaniem,
  • jeśli będzie potrzeba zakupu serwera lub domeny, to Ty będziesz ich właścicielem

BEZPŁATNA wycena wykonania strony www będzie możliwa, po poznaniu Państwa potrzeb. Prosimy o wybranie funkcjonalności. Opcja: proszę o informacje czy będą potrzebne: hosting i deomena.