strony internetowe
tel. 787 851 913, e-mail: biuro@linkprojekt.pl

Wprowadzimy Twój biznes w świat Internetu

Jakość kodu źródłowego strony www jest kluczowym czynnikiem w ocenie dokonywanej przez programy indeksujące. Tym zajmuje się optymalizacja, która wpływa w późniejszym czasie na pozycjonowanie.

Szablon HTML to szkielet założenia. Dźwiga wszystkie elementy i porządek w jego strukturze należy do dobrych praktyk polecanych przez wszystkie organizacje certyfikujące.

Przeglądarką, która generuje największy ruch na stronach internetowych, jest program dostarczony użytkownikom przez koncern Google. Dlatego wymagania, jakie stawia serwisom Chrom, są dekalogiem dla web designerów.

Właściwe, czytaj przejrzyste i logiczne, zorganizowanie szablonu HTML pozwala robotom sieciowym, bo tak popularnie nazywa się programy indeksujące na usługach wyszukiwarek, sprawnie eksplorować zasoby każdej strony internetowej.
Kod szablonu nie może być przeładowany. To wpływa na szybkość ładowania się plików. Wiadomo, że internauci to niecierpliwa społeczność. Jeśli strona internetowa się ślimaczy, nikt nie będzie czekała, aż łaskawie się otworzy. Po prostu pójdzie dalej.