strony internetowe
tel. 787 851 913, e-mail: biuro@linkprojekt.pl

Wprowadzimy Twój biznes w świat Internetu

Od momentu powstania nowej strony w internecie najważniejsza dla jej właściciela jest jej pozycja. Słyszy się o tym często. Pozycja to coś ważnego we wszystkich sferach życia. Dla ludzi i dla takich rzeczy jak strony www.
Oznacza to, że każdy, kto posiada stronę internetową w sieci chce, aby wyświetlała się ona jak najwyżej. Co to jest ta wysokość? Chodzi oczywiście o listę serwowana przez przeglądarkę. Po wpisaniu zapytania wyświetla się spis stron związanych tematycznie z frazą zapytania.

Strony z pierwszych miejsc listy wyników wyszukiwania poddane są intensywnemu procesowi, który nazywa się pozycjonowanie i optymalizacja. Dlatego też znajdują się tak wysoko.
Przed dokonaniem tego żmudnego procesu trzeba wykonać najpierw audyt. To znaczy, że trzeba przeprowadzić inspekcję i zajrzeć we wszystkie zakamarki strony www. W jej kod źródłowy HTML i inne pliki współpracujące. Po wielu staraniach przy szukaniu niedociągnięć można z wynikami w formie raportu zabrać się za porządkowanie struktury. Zaglądamy jeszcze raz do wszystkich plików i naprawiamy, co ma być naprawione.

Dzięki zabiegom możliwie jest szybkie wykonanie najpilniejszych spraw tak, by mogła być kontynuowana optymalizacja i pozycjonowanie.
W atmosferze wzmożonego ruch powstają nowe szczegóły i znikają niepotrzebne. Starocie i nadpisania zastępowane są nowymi linijkami kodu źródłowego.