strony internetowe
tel. 787 851 913, e-mail: biuro@linkprojekt.pl

Wprowadzimy Twój biznes w świat Internetu

Darmowe strony internetowe

Każdemu marzy się ładna strona www. Jednak nie każdy potrafi sam ją zrobić. Mimo wszystko do tego potrzebne są choćby podstawowe umiejętności plastyczne. Do zaplanowania zachęcającego wyglądu potrzebna jest też znajomość programów komputerowych z gatunku graficzne. Kolejnym ważnym punktem w tych rozważaniach jest umiejętność programowania w języku znaczników HTML.

Cóż zatem robić w sytuacji, kiedy nie starcza talentów? Jest na to prosty sposób. Internecie jest spora oferta stron oferujących darmowe szablony stron www po polsku. Baza danych jest imponująca. Można wybierać w setkach przykładów. Zaprojektowane przez fachowców. Trudnili się nad nimi zawodowi graficy komputerowi. Dlatego wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Dosłownie i bez przesady. Kolorowe i darmowe szablony stron internetowych do pobrania są z serwerów wielu oferujących je firm. Ktoś może zastanawiać się nad tym, dlaczego ludzie oddają coś za darmo. Po co jednak zadawać takie pytania. Czy nie lepiej skorzystać z okazji? Gotowe produkty czekają na poszukujących.

WordPress – najpopularniejsza platforma do projektowania stron www

Wśród najbardziej popularnych wybija się jedna platforma. Dlatego darmowe szablony stron internetowych WordPress pokonują popularnością wszystkie inne. Serwis udostępnia wiele funkcjonalności. I nie trzeba być wcale zawodowym programistą, aby stworzyć swoją własną stronę internetową. Tak naprawdę wystarczą tylko szczere chęci. Resztę załatwia algorytm strony.