strony internetowe
tel. 787 851 913, e-mail: biuro@linkprojekt.pl

Wprowadzimy Twój biznes w świat Internetu

Internet stał się siecią powiązań tak rozległą, że niedługo zabraknie nam możliwości wyrażenia w liczbach jego ogromu. Z pewnością jednak tak się nie stanie i matematycy wymyśla adekwatną liczbę do nazwana zawrotnej wielkości, jaka trzeba będzie określić ilość egzystujących w sieci bitów i bajtów informacji.

Rośnie ilość stron www. A każda chce być widziana. Wtedy najlepszym sposobem na dobre miejsce w wyszukiwarce jest optymalizacja. Wiedzą o tym wszystkim właściciele stron internetowych. Jeśli nie wiesz jak to jest ważne, to musisz uzupełnić tą wiedzę. Jeśli nie zadbasz o widoczność swojej strony internetowej, konkurencja prędzej czy później wyprzedził go w końcu.

Audyt strony internetowej

Na początek trzeba zrobić audyt. To pierwsza czynność, która pozwoli poprawić wszystkie niedociągnięcia. Najlepiej, jeśli przegląd zasobów strony www dokonał fachowiec od pozycjonowania.

Powinien on zajrzeć w kod HTML i sprawdzić zawartość wszystkich plików. Są to pliki z dokumentami zapisanymi w CSS oraz współpracujące skrypty interaktywne. Po pierwszym kroku kolej będzie na następne. Audyt powinien zakończyć raport. Łatwiej później odnaleźć wszystkie słabe miejsca i naprawić je.