strony internetowe
tel. 787 851 913, e-mail: biuro@linkprojekt.pl

Wprowadzimy Twój biznes w świat Internetu

Jeśli u kogoś występują naturalne zdolności plastyczne I ma łatwość obsługi komputera, może sprawdzić się jako twórca stron internetowych. I wcale nie ma potrzeby pakowania do głowy całej teorii związanej z językiem znaczników o nazwie HTML i CSS. Na dodatek wszystko jest możliwe w jednym miejscu. Wystarczy znaleźć stronę, która udostępnia darmowe szablony stron internetowych do pobrania. Wstępnie przygotowane szablony można własnoręcznie edytować bez znajomości programowania. Szablon kodu źródłowego i pliki odpowiedzialne za warstwę prezentacji są zawarte w programie, a ich działanie wymuszane poprzez stosowanie technologii drag-and-drop.

Spróbujcie i zobaczcie jak szybko działa wspomniana technologia. Elementy witryny pojawiają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki po wybraniu odpowiedniej ikony i przyniesieniu elementu w pole robocze.

Publikacja strony internetowej jest też bardzo prosta. Platformy oferujące gotowe szablony zapewniają możliwość umieszczenia plików źródłowych powstałej i strony na serwerze współdzielonym pod jednym ze wspólnych adresów domenowych.